Gdy byłam w lipcu ubiegłego roku w Barcelonie, spacerując po Ramblas zauważyłam przepiękny czosenk ozdobny...przypominający dmuchawce. Jesienią sprowadziłam kilka cebulek z Holandii i teraz mam już to cudeńko w swoim ogródku.
Zdjęcia, które dzis prezentuję pochodzą z Barcelony...



Zdjęcia z mojego ogródka są zamieszczone w poprzednim poscie.